I helgen ble det spilt NM Junior og NM Veteran i displinene 8-Ball og 9-Ball. NM Junior ble avviklet i sammenheng med Ungdomslekene på Lillehammer og NM Veteran ble avviklet på Oslo Biljardsenter med Unique BK som arrangør.

Norges Biljardforbund gratulerer alle medaljevinnere, Unique BK for gjennomføringen av NM Veteran samt alle involverte bidragsytere på Lillehammer for helgens gjennomføring. Vi takker også Gjøvik BK for at vi fikk leie deres bord til avviklingen på Lillehammer.

Se CueScore for alle resultater i 8-Ball Gutter U179-Ball Gutter U178-Ball Gutter U199-Ball Gutter U19,  8-Ball Jenter U19, 9-Ball Jenter U198-Ball Veteran og 9-Ball Veteran.

Vi vil oppdatere saken med bilder senere.

Medaljevinnere 8-Ball Gutter U17

1. plass Simon Thomassen Alta BK
2. plass Eirik Tonning Hatløy Hyllestad IL, BG
3. plass Elias Rytterager Johnsen Horten BK
3. plass Ole Kristian Rudshavn Oslo BK

Medaljevinnere 9-Ball Gutter U17

1. plass Ole Kristian Rudshavn Oslo BK
2. plass Simon Thomassen Alta BK
3. plass Emil André Gangfløt Fredrikstad BK
3. plass Jonas Kvalsund Hansen Herøy BK

Medaljevinnere 8-Ball Gutter U19

1. plass Sajid Raheem Bex BK
2. plass Hasan Emre Vural Unique BK
3. plass Gard Eiken Flage Hyllestad IL, BG
3. plass Ole Tobias Gangfløt Fredrikstad BK

Medaljevinnere 9-Ball Gutter U19

1. plass Sajid Raheem Bex BK
2. plass Stein-Tore Nybakk Hyllestad IL, BG
3. plass Gard Eiken Flage Hyllestad IL, BG
3. plass Ole Tobias Gangfløt Fredrikstad BK

Medaljevinnere 8-Ball Jenter U19

1. plass Nina Torvund Hyllestad IL, BG
2. plass Michelle Sandman Ask BC
3. plass Ramona Soleng Thomassen Reisa BK
3. plass Vilde Mary Dingsøyr Holme Hyllestad IL, BG

Medaljevinnere 9-Ball Jenter U19

1. plass Michelle Sandman Ask BC
2. plass Nina Torvund Hyllestad IL, BG
3. plass Vilde Mary Dingsøyr Holme Hyllestad IL, BG
3. plass Katja Wolff Hyllestad IL, BG

Medaljevinnere 8-Ball Veteran

1. plass Didrik Vatne Ask BC
2. plass Christian Johannessen Oslo BK
3. plass Dag-Jøran Aralden Hyllestad IL, BG
3. plass Robert Farinetti Bex BK

Medaljevinnere 9-Ball Veteran

1. plass Ronny Oldervik Stoppball Nidaros BK
2. plass Bjørn Erik Bergh Grenland BK
3. plass Christian Johannessen Oslo BK
3. plass Jan Morten Arnesen Fredrikstad BK

 

Relaterte poster: