Styret

Under finner du oversikt over det sittende styret – med kontaktinformasjon. Nederst finner du styrets protokoller og referater fra perioden 2005 til dags dato.

Navn

E-post

Robert G. Rysjedal
President president@biljardforbundet.no
Jostein Jullum
Visepresident  jostein@biljardforbundet.no
June Håndstad   Styremedlem june@biljardforbundet.no
Miriam Thomassen
 
Styremedlem miriam@biljardforbundet.no
David Frew   Styremedlem david@biljardforbundet.no
Olav Skrudland   Varamedlem olav@biljardforbundet.no
Giena Tanilon  
Varamedlem  giena@biljardforbundet.no
       

Protokoller og referater

Trykk på fanene under for å se protokoller og referater fra de ulike årene.

 

20182017201620152014201320122011201020092008200720062005