Styret

Under finner du oversikt over det sittende styret – med kontaktinformasjon. Nederst finner du styrets protokoller og referater fra perioden 2005 til dags dato.

Navn

E-post

Robert G. Rysjedal
styret_robert_rysjedal_medium
President president@biljardforbundet.no
Roger André Strand
styret_roger_strand_medium
Visepresident visepresident@biljardforbundet.no
Jostein Jullum   Styremedlem jostein@biljardforbundet.no
Arnhild Eiken
styret_arnhild_eiken_medium
Styremedlem arnhild@biljardforbundet.no
Helene Lyngmo   Styremedlem helene@biljardforbundet.no
Olav Skrudland   Varamedlem olav@biljardforbundet.no
June Håndstad   Varamedlem june@biljardforbundet.no
       

Protokoller og referater

Trykk på fanene under for å se protokoller og referater fra de ulike årene.

201620152014201320122011201020092008200720062005