Norges Biljardforbund / Sport / Pool / Kalender / Div1 NC5 Vest



Div1 NC5 Vest

Resultater

Plassering Navn Klubb
1 Øystein Rønneseth Hyllestad IL, BG
2 Arnstein Hågensen Tromsø BK
3 Pål Hatteberg Hyllestad IL, BG
3 Helge Seilen Os BK
5 Sveinung Arnesson Østgård Bergen BK
5 Jardar Eiken Flage Hyllestad IL, BG
7 Robert Gelin Rysjedal Fjordane BK
7 Endre Varlid Hyllestad IL, BG
9 Gjermund Flage Hyllestad IL, BG
9 Amin Asil Fjordane BK
9 Kurt Per Hatlem Hyllestad IL, BG
9 Jonas Holt Hyllestad IL, BG
13 Jaran Gelin Rysjedal Fjordane BK
13 Mona Bergstø Os BK
Gren: Pool
Divisjon: 1
Disiplin: 9-ball
Alder / kjønn: Åpen
Tid: 9 juni 10:00 - 10 juni 18:00
Fremmøtetidspunkt: 9 juni 09:30
Sted: Hyllestad
Arrangørklubb: Hyllestad
Påmeldingsfrist for seeding: 6 juni 23:59
Absolutt siste påmeldingsfrist: 8 juni 18:00
Trekning foretas: 8 juni 20:00
Turneringsreglement: Det påligger den enkelte spiller å sette seg inn i:
- Turneringsreglement
- Turneringssystem for aktuell gren
- Dresskode
Se link her
Ytterligere informasjon: 8. juni 2012 19:37:26

Trekning med 14 påmelde.

Alle har spelestart kl 10:00 bortsett frå Pål Hatteberg og Øystein Rønneseth som Starter 11:00.
Distanse 6.
Vel møtt

1 Hatteberg Pål HYL
16 Walk-Over

9 Asil Amin FJO
8 Flage Gjermund HYL

5 Rysjedal Jaran Gelin FJO
12 Seilen Helge SOF

13 Holt Jonas HYL
4 Hatlem Kurt Per HYL

3 Rysjedal Robert Gelin FJO
14 Hågensen Arnstein BER

11 Varlid Endre HYL
6 Bergstø Mona SOF

7 Eiken Flage Jardar HYL
10 Østgård Sveinung Arnesson BER

15 Walk-Over
16 Øystein Rønneseth

Deltagere:

  • Øystein Rønneseth - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Pål Hatteberg - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Robert Gelin Rysjedal - Fjordane BK - Divisjon: 1
  • Jaran Gelin Rysjedal - Fjordane BK - Divisjon: 1
  • Endre Varlid - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Helge Seilen - Os BK - Divisjon: 1
  • Sveinung Arnesson Østgård - Bergen BK - Divisjon: 1
  • Gjermund Flage - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Mona Bergstø - Os BK - Divisjon: 1
  • Amin Asil - Fjordane BK - Divisjon: 1
  • Kurt Per Hatlem - Hyllestad IL, BG - Divisjon: Ingen
  • Jonas Holt - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Jardar Eiken Flage - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Arnstein Hågensen - Tromsø BK - Divisjon: 1
Last ned deltagerliste(excel)
Share |