Norges Biljardforbund / Sport / Pool / Kalender / Junior NM 10-ball



Junior NM 10-ball

Resultater er ikke innsendt!

Gren: Pool
Disiplin: 10-ball
Alder / kjønn: Junior
Tid: 5 mai 10:00 - 6 mai 18:00
Fremmøtetidspunkt: 5 mai 10:00
Sted: Veitvet senter
Arrangørklubb: Groruddalen
Kontaktperson: Arild Sørum
Telefon: 93063873
Epost: arildSPAMFILTER@veitvet.no
Påmeldingsfrist for seeding: 3 mai 17:00
Absolutt siste påmeldingsfrist: 4 mai 17:00
Trekning foretas: 4 mai 18:00
Deltakeravgifter: Kr. 100,-
Turneringsreglement: Det påligger den enkelte spiller å sette seg inn i:
- Turneringsreglement
- Turneringssystem for aktuell gren
- Dresskode
Se link her
Ytterligere informasjon: Overnattingsmuligheter:

Thon Hotel:Linne (ca 1km å gå, eller 2 holdeplasser med t-banen). Se link lenger nede på siden her.

Enkeltrom 650,-
Dobbeltrom 850,-
Trippelrom 1050,-
Firemannsrom 1250

2 andre alternativer finnes:Haraldsheim Vandrerhjem på Grefsen og Hotel 33 i Choicekjeden (vi har tilbud også der, men høyere enn Thon, Linne)

Groruddalen inviterer til NM - Junior i 10-ball, som spilles i Veitvet senter

Det spilles i 4 klasser:
Ungdom jenter, ungdom gutter, junior jenter og junior gutter.
Det er konfirmasjonstid, så jenteklassene vurderes ferdigspilt lørdag (flere jenter fra flere klubber har spilt inn kollisjon).

Distanse avhenger av påmeldinger.
VI satser på puljespill.

4 Gold Crown står i salongen og 4 inne i senteret.
Nye duker, nye kulesett, nye originale brekkmatter

Thon Hotell finner du her .

Vi viser FA-Cup finalen lørdagen !!!

Deltagere:

  • Even Wærnes - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: E
  • Elkhem Eisajan - Ask BC - Divisjon: 1
  • Kristoffer Asgari - Unique BK - Divisjon: 3
  • Bjørnar Tveraas - Steinkjer BK - Divisjon: 1
  • Jardar Eiken Flage - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Emil Bjørkmann - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: 2
  • Anna Snellingen - Unique BK - Divisjon: 3
  • Stine-Elise Kensland - Unique BK - Divisjon: 3
  • Haris Amini - Unique BK - Divisjon: 2
  • Nadia Paula - Unique BK - Divisjon: 3
  • Tommy Remen Svartangen - Unique BK - Divisjon: 3
  • Nithusha Subraminiam - Unique BK - Divisjon: 2
  • Marte Larsen - Unique BK - Divisjon: 3
  • Philip Gangfløt - Fredrikstad BK - Divisjon: 1
  • Renate Backelin - Unique BK - Divisjon: 2
  • Burhan Ahmed - Unique BK - Divisjon: 3
  • Omar Khalid - Unique BK - Divisjon: 3
  • Audun Risan Heimsjø - Unique BK - Divisjon: E
  • Solbjørg Lien - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 3
  • Vegar Bygstad - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Arnhild Eiken - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 1
  • Mikael Øgaard - BEX BK - Divisjon: E
  • Kent Roger Samuelsen - Unique BK - Divisjon: 1
  • Tom Torvund - Hyllestad IL, BG - Divisjon: 3
  • Tor André Lillevold - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: 2
  • Ole Kristian Elnæs - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: 2
  • Madeleine Johansen - Reka BK - Divisjon: 3
  • Fabian Stensberg - Unique BK - Divisjon: 3
  • Eystein Gangfløt - Fredrikstad BK - Divisjon: 2
  • Nikola Vukmirovic - Unique BK - Divisjon: 3
  • Jeenu Mahadevan - Unique BK - Divisjon: 3
  • Marko Vukmirovic - Unique BK - Divisjon: 3
  • David Vu - Unique BK - Divisjon: 3
Last ned deltagerliste(excel)
Share |