Norges Biljardforbund / Sport / Pool / Kalender / NC3 Div2 Øst - Oslo



NC3 Div2 Øst - Oslo

Resultater

Plassering Navn Klubb
1 Gøran Valberg Strømmen BK
2 Ali Asghar Unique BK
3 Lars Harald Harby Oslo Biljard1 PS
3 Martin Kandola Fredrikstad BK
5 Thomas Stavang Pedersen Oslo BK
5 Ole Morten Strand Strømmen BK
5 Philip Gangfløt Fredrikstad BK
5 Christian Blix Oslo BK
9 Ole Brage Hagen Unique BK
9 Bjørn Bratteberg Unique BK
9 Larry Skogheim Oslo BK
9 Christian Laland Oslo BK
13 Raymond Kandola Vestby BK
13 Kent Hansen Unique BK
13 Behzad Rahmanian Strømmen BK
13 Kent Roger Samuelsen Unique BK
17 Kjersti Maageng Nordås Oslo BK
17 Espen Holmen Grøtberg Gjøvik&Raufoss BK
17 Lasse Sæther Strømmen BK
17 Arne Wiese-Hansen Fredrikstad BK
17 Glenn Holm Unique BK
Gren: Pool
Divisjon: 2
Disiplin: 14.1
Alder / kjønn: Åpen
Tid: 12 mai 09:00 - 13 mai 18:00
Fremmøtetidspunkt: 12 mai 09:30
Sted: Biljardfabrikken
Arrangørklubb: Oslo BK
Kontaktperson: Egil Arne Sørensen
Påmeldingsfrist for seeding: 9 mai 22:00
Absolutt siste påmeldingsfrist: 11 mai 22:00
Trekning foretas: 11 mai 21:00
Deltakeravgifter: Senior menn kr 250,-, øvrige kr. 150,-.
Seeding: Seeding foretas etter rankingliste for 2012, oppdatert etter NC2 , inntil 2 stk ved 16 eller færre deltakere, 4 stk ved 17-32 deltakere. Kun påmeldte innen ordinær frist kan seedes.
Distanse: Vurderes etter at siste påmeldingsfrist har gått ut.
Turneringsreglement: Det påligger den enkelte spiller å sette seg inn i:
- Turneringsreglement
- Turneringssystem for aktuell gren
- Dresskode
Se link her
Ytterligere informasjon: Puljespill eller dobbeltcup vurderes etter påmelding.

Vi minner om at både forbundslisens og deltakeravgift må betales forskuddsvis via forbundets egen link for å bli påmeldt.

Det er kun de som er påmeldt innen ordinær frist som har anledning til å påklage seeding og trekning.

Deltagere:

  • Ole Brage Hagen - Unique BK - Divisjon: 2
  • Bjørn Bratteberg - Unique BK - Divisjon: 2
  • Kjersti Maageng Nordås - Oslo BK - Divisjon: 2
  • Espen Holmen Grøtberg - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: 2
  • Lars Harald Harby - Oslo Biljard1 PS - Divisjon: 1
  • Ali Asghar - Unique BK - Divisjon: 2
  • Lasse Sæther - Strømmen BK - Divisjon: 2
  • Raymond Kandola - Vestby BK - Divisjon: 2
  • Larry Skogheim - Oslo BK - Divisjon: 1
  • Gøran Valberg - Strømmen BK - Divisjon: 1
  • Thomas Stavang Pedersen - Oslo BK - Divisjon: 1
  • Christian Laland - Oslo BK - Divisjon: 2
  • Kent Hansen - Unique BK - Divisjon: 2
  • Arne Wiese-Hansen - Fredrikstad BK - Divisjon: 2
  • Glenn Holm - Unique BK - Divisjon: 2
  • Behzad Rahmanian - Strømmen BK - Divisjon: 2
  • Ole Morten Strand - Strømmen BK - Divisjon: 2
  • Kent Roger Samuelsen - Unique BK - Divisjon: 1
  • Philip Gangfløt - Fredrikstad BK - Divisjon: 1
  • Christian Blix - Oslo BK - Divisjon: 2
  • Martin Kandola - Fredrikstad BK - Divisjon: 2
Last ned deltagerliste(excel)
Share |

Hva skjer?

Samarbeidspartnere