NM 9-ball

Resultater

Plassering Navn Klubb
1 Kristoffer Mindrebøe Oslo BK
2 Vegar Kristiansen Stoppball Nidaros BK
3 Mikael Øgaard BEX BK
3 Ronny Oldervik Stoppball Nidaros BK
5 Espen M. Andersen Trondheim BK
5 Mats Schjetne Ask BC
5 Joakim Haugen Oslo BK
5 Christian Johannessen Oslo BK
9 Matey Ullah Unique BK
9 Roger Lysholm Trondheim BK
9 Tommy Wolff Hyllestad IL, BG
9 Even Wærnes Stoppball Nidaros BK
9 Tom Bjerke Gjøvik&Raufoss BK
9 Terje Hjerpbakk Trondheim BK
9 Steffen Wolff Hyllestad IL, BG
9 Anders Brannfjell Arctic BK
17 Petter Jespersen Bergen BK
17 Vidar Blidensol Bergen BK
17 Pål Helgesen Strømmen BK
17 Jan Kjetil Nordrum Gjøvik&Raufoss BK
17 Knut Inge Røstvold Trondheim BK
17 Øyvind Jensen TSI BK
17 Roger Rasmussen Strømmen BK
17 Alexander Hansen Arctic BK
25 Vegar Lind TSI BK
25 Roar Hvalstad Unique BK
25 Ole Eidsheim Bergen BK
25 Jan Helge Kordts Os BK
25 Pål Hatteberg Hyllestad IL, BG
25 Olav Skrudland Svithun BK
25 Dag Jøran Aralden Hyllestad IL, BG
25 Robert Grønlie Trondheim BK
33 Kai Owesen Hansen Trondheim Snooker
33 Torbjørn Magnus Isaksen Reisa BK
33 Mikayla Kibsgaard Strømmen BK
33 Jan Robert Juberg Stoppball Nidaros BK
33 Jahn Marius Wærnes Stoppball Nidaros BK
33 Fredrik Førde Svithun BK
33 Jørn Betten Arctic BK
33 Ronny Kraft Trondheim BK
41 Kjersti Maageng Nordås Oslo BK
41 Kurt A Enoksen TSI BK
41 Geir-Ove Sandnes Steinkjer BK
41 Joakim Wærnes Stoppball Nidaros BK
41 Jone Skjelbred Svithun BK
41 Aleksander Frogum TSI BK
41 Espen Saltnes Bergen BK
41 Jan Terje Wahl Trondheim BK
49 June Therese Håndstad TSI BK
49 Kent Hansen Unique BK
49 Marius Vassli Trondheim BK
999 Rune Espeland Svithun BK
Gren: Pool
Divisjon: Åpen
Disiplin: 9-ball
Alder / kjønn: Åpen
Tid: 23 juni 17:00 - 24 juni 20:00
Fremmøtetidspunkt: 22 juni 17:00
Sted: Trondheim - Stavset
Arrangørklubb: Trondheim BK
Kontaktperson: Egil Arne Sørensen
Telefon: 46936638
Epost: egilarne65SPAMFILTER@gmail.com
Påmeldingsfrist for seeding: 18 juni 23:59
Absolutt siste påmeldingsfrist: 20 juni 18:00
Trekning foretas: 20 juni 22:00
Deltakeravgifter: Påmeldingsavgift NM: Senior elitespillere betaler kr. 500,-. Øvrige kr. 250,-.
Seeding: Seeding foretas etter sist oppdaterte offentliggjorte rankingliste.
Distanse: Distanse 7 på vinnersiden og tapersiden i innledende runder. Distanse 9 i sluttspillet (når topp 16 også kommer med).
Turneringsreglement: Det påligger den enkelte spiller å sette seg inn i:
- Turneringsreglement
- Turneringssystem for aktuell gren
- Dresskode
Se link her
Ytterligere informasjon: Påmeldingsfristen for seeding er mandag kl. 24:00.
Klagefristen for seeding er onsdag kl. 17:00
Absolutt siste påmeldingsfrist er onsdag kl. 18:00 - Trekning legges ut kl. 22:00

Deltagere:

  • Kjersti Maageng Nordås - Oslo BK - Divisjon: 2
  • Petter Jespersen - Bergen BK - Divisjon: 1
  • Matey Ullah - Unique BK - Divisjon: E
  • Vidar Blidensol - Bergen BK - Divisjon: 1
  • Vegar Lind - TSI BK - Divisjon: E
  • Espen M. Andersen - Trondheim BK - Divisjon: E
  • Kai Owesen Hansen - Trondheim Snooker - Divisjon: 1
  • Roar Hvalstad - Unique BK - Divisjon: 1
  • Pål Helgesen - Strømmen BK - Divisjon: 1
  • June Therese Håndstad - TSI BK - Divisjon: 1
  • Torbjørn Magnus Isaksen - Reisa BK - Divisjon: 1
  • Rune Espeland - Svithun BK - Divisjon: 1
  • Kurt A Enoksen - TSI BK - Divisjon: 1
  • Mikael Øgaard - BEX BK - Divisjon: E
  • Roger Lysholm - Trondheim BK - Divisjon: E
  • Jan Kjetil Nordrum - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: E
  • Ole Eidsheim - Bergen BK - Divisjon: 1
  • Mikayla Kibsgaard - Strømmen BK - Divisjon: 1
  • Jan Helge Kordts - Os BK - Divisjon: 1
  • Knut Inge Røstvold - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Geir-Ove Sandnes - Steinkjer BK - Divisjon: 1
  • Kent Hansen - Unique BK - Divisjon: 2
  • Tommy Wolff - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Ronny Oldervik - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: E
  • Vegar Kristiansen - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: E
  • Øyvind Jensen - TSI BK - Divisjon: 1
  • Jan Robert Juberg - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: 1
  • Even Wærnes - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: E
  • Jahn Marius Wærnes - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: 1
  • Joakim Wærnes - Stoppball Nidaros BK - Divisjon: 1
  • Fredrik Førde - Svithun BK - Divisjon: 1
  • Jone Skjelbred - Svithun BK - Divisjon: 1
  • Roger Rasmussen - Strømmen BK - Divisjon: E
  • Aleksander Frogum - TSI BK - Divisjon: 1
  • Mats Schjetne - Ask BC - Divisjon: E
  • Tom Bjerke - Gjøvik&Raufoss BK - Divisjon: E
  • Pål Hatteberg - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Kristoffer Mindrebøe - Oslo BK - Divisjon: E
  • Terje Hjerpbakk - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Espen Saltnes - Bergen BK - Divisjon: E
  • Olav Skrudland - Svithun BK - Divisjon: E
  • Joakim Haugen - Oslo BK - Divisjon: E
  • Jan Terje Wahl - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Steffen Wolff - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Anders Brannfjell - Arctic BK - Divisjon: 1
  • Jørn Betten - Arctic BK - Divisjon: 1
  • Christian Johannessen - Oslo BK - Divisjon: E
  • Dag Jøran Aralden - Hyllestad IL, BG - Divisjon: E
  • Marius Vassli - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Robert Grønlie - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Ronny Kraft - Trondheim BK - Divisjon: 1
  • Alexander Hansen - Arctic BK - Divisjon: 1
Last ned deltagerliste(excel)
Share |