Spillerlisens

Lisens

Lisens for 2014 betales via nettbank (fra Min Side). Mer informasjon her . Lisenser for 2013:

  • Voksne (født 1996 eller tidligere), A-lisens: kr. 250,-
  • Ungdom (født 1997 eller senere), B-lisens: kr. 50,-
  • Rekruttering (både voksne og ungdom), C-lisens: kr. 0,-
  • Éngangslisens (født 1996 eller tidligere), D-lisens: kr. 100,- (Gyldig for kun én deltakelse uansett gren, divisjon, klasse eller kategori.)
Share |

Ranking

Fullstendig ranking her: pool  snooker   carambole

Ranking Carambole

1. Espen Hauge, Oslo BK, 325p

2. Terje Mathisen, Oslo BK, 251p

3. Yalcin Iner, Oslo BK, 222p

4. Gazi Özcan, Oslo BK, 213p

5. Markus Kotvojs, Oslo BK, 198p

6. Lars Harald Riiber, BEX BK, 142p

7. Peter Cleaverley, Oslo BK, 102p

8. Morten Madsen, Oslo BK, 87p

Ranking Snooker

1. Umar Hayat Ali, Oslo Snooker, 150p

2. Chris Watts, Oslo Snooker, 144p

3. John Fjermestad Aase, Trondheim Snooker, 108p

4. Reidar Rundsveen, Os BK, 101p

5. Kjell Pedersen, Sarpsborg SBK, 101p

6. Roger André Strand, Trondheim Snooker, 96p

7. Bjørn Gulbrandsen, Sarpsborg SBK, 84p

8. Erik Dullerud, Trondheim Snooker, 65p

Pool Elite

1. Mats Schjetne, Ask BC, 1324p

2. Vegar Kristiansen, Stoppball Nidaros BK, 1164p

3. Kristoffer Mindrebøe, Oslo BK, 1114p

4. Ronny Oldervik, Stoppball Nidaros BK, 1070p

5. Roger Rasmussen, Kløfta BK, 764p

6. Steffen Wolff, Hyllestad IL, BG, 696p

7. Joakim Haugen, Oslo BK, 660p

8. Audun Risan Heimsjø, Ask BC, 476p

Pool Divisjon 1 Øst

1. Kenneth Rognstad, Gjøvik&Raufoss BK, 630p

2. Emil Bjørkmann, Gjøvik&Raufoss BK, 252p

3. Tor Arne Jostad, Gjøvik&Raufoss BK, 220p

3. Kent Halldin, Oslo BK, 220p

5. Frank Hjeldnes, Oslo BK, 200p

6. Pål Fillipsveen, Oslo BK, 182p

7. Robert Farinetti, BEX BK, 180p

8. Thomas Stavang Pedersen, Oslo BK, 170p

Pool Divisjon 1 Sør

1. Ine Helvik, Svithun BK, 532p

2. Trond Larsen, Kong Oscar BK, 520p

3. Jason Hansen, Svithun BK, 250p

3. Kjetil Tjensvold, Kong Oscar BK, 250p

3. Rune Espeland, Svithun BK, 250p

6. Elkhem Eisajan, Ask BC, 210p

7. Stein Espeland, Svithun BK, 200p

7. Christian Rosell, Tre Måker BK, 200p

Pool Divisjon 1 Vest

1. Dag Jøran Aralden, Hyllestad IL, BG, 450p

2. Jonas Holt, Hyllestad IL, BG, 332p

3. Ronny Algrøy, Kong Oscar BK, 300p

4. Jan Helge Kordts, Os BK, 250p

5. Jardar Eiken Flage, Hyllestad IL, BG, 230p

6. Hans Olav Sundøy, Os BK, 220p

7. Gard Eiken Flage, Hyllestad IL, BG, 212p

8. Pål Hatteberg, Hyllestad IL, BG, 212p

Pool Divisjon 1 Midt

1. Knut Inge Røstvold, Trondheim BK, 455p

2. Bjørnar Tveraas, Steinkjer BK, 400p

3. Ronny Kraft, Trondheim BK, 370p

3. Even Wærnes, Stoppball Nidaros BK, 370p

5. Espen Eriksen, Trondheim BK, 250p

6. Jahn Marius Wærnes, Stoppball Nidaros BK, 200p

7. Svein Rune Notøy, Herøy BK, 160p

7. Line Samdahl, Trondheim BK, 160p

Pool Divisjon 1 Nord 1

1. Jan Gustav Imingen, Arctic BK, 450p

2. Amund Linaker Jenssen, Arctic BK, 400p

3. Jan Gunnar Magnussen, Arctic BK, 320p

4. Bjørn Terje Svenning, Arctic BK, 230p

5. Ron Kaspersen, Arctic BK, 220p

6. Anders Brannfjell, Arctic BK, 200p

7. Kent Ivar Aasbakk, Arctic BK, 180p

8. Trond Viggo Thommesen, Arctic BK, 150p

Pool Divisjon 1 Nord 2

1. Vegar Lind, TSI BK, 320p

2. Øyvind Jensen, TSI BK, 300p

2. Robin Svedin, Reisa BK, 300p

4. Mats Båtnes, Reisa BK, 250p

5. Brage Arnesen, Tromsø BK, 220p

6. Pål Morten Kristiansen, Tromsø BK, 212p

7. Jan-Egil Johansen, Reisa BK, 210p

8. Torbjørn Magnus Isaksen, Reisa BK, 160p

Pool Divisjon 2 Øst

1. Thomas Pedersen, Oslo Biljard1 PS, 320p

2. Bjørn Erik Bergh, Grenland BK, 300p

3. Jan Thomassen, Oslo Biljard1 PS, 286p

4. Arne Wiese-Hansen, Fredrikstad BK, 256p

5. Jon Andersen Eide, Kongsvinger BK, 222p

6. Arild Kråkvik, Oslo BK, 202p

7. Finn-Ari  Syrrist , Grenland BK, 200p

8. Thorbjørn Eriksen, Oslo Biljard1 PS, 170p

Pool Divisjon 2 Vest

1. Gjermund Flage, Hyllestad IL, BG, 520p

2. Aleksander Tonning Hatløy, Hyllestad IL, BG, 400p

3. Kurt-Per Hatlem, Hyllestad IL, BG, 370p

4. Jan Erik Hatlem, Hyllestad IL, BG, 250p

4. Paul Townsend, Hyllestad IL, BG, 250p

6. Eirik Tonning Hatløy, Hyllestad IL, BG, 200p

7. Stein-Tore Christensen Nybakk, Hyllestad IL, BG, 160p

8. Arnhild Eiken, Hyllestad IL, BG, 150p

Hva skjer?

Samarbeidspartnere

Siste nytt

Alle nyheter finner du her