Spillerlisens

Lisens

Lisens for 2014 betales via nettbank (fra Min Side). Mer informasjon her . Lisenser for 2013:

  • Voksne (født 1995 eller tidligere), A-lisens: kr. 250,-
  • Ungdom (født 1996 eller senere), B-lisens: kr. 50,-
  • Rekruttering (både voksne og ungdom), C-lisens: kr. 0,-
  • Éngangslisens (født 1995 eller tidligere), D-lisens: kr. 100,- (Gyldig for kun én deltakelse uansett gren, divisjon, klasse eller kategori.)
Share |

Ranking

Fullstendig ranking her: pool  snooker   carambole

Ranking Carambole

1. Espen Hauge, Oslo BK, 275p

2. Yalcin Iner, Oslo BK, 163p

3. Damianos Giallourakis, Oslo BK, 143p

4. Markus Kotvojs, Oslo BK, 141p

5. Terje  Mathisen, Oslo BK, 124p

6. Peter Cleaverley, Oslo BK, 120p

7. Carlos Ruiz, Oslo BK, 118p

8. Morten Madsen, Oslo BK, 117p 

Ranking Snooker

1. Umar Hayat Ali, Oslo Snooker, 157p
2. Chris Watts, Oslo Snooker, 144p
3. Roger André Strand, Trondheim, 108p
4. Kjell Pedersen, Sarpsborg SBK, 98p  
5. Bjørn Gulbrandsen, Sarpsborg SBK, 84p  
6. John Fjermestad Aase, Trondheim, 84p
7. David Frew, Oslo Snooker, 73p
8. Mats Schjetne, Ask BC, 60p

Pool Elite

1. Vegar Kristiansen, Stoppball Nidaros, 1304p

2. Kristoffer Mindrebøe, Oslo BK, 1230p

3. Roger Rasmussen, Strømmen BK, 1110p

4. Joakim Haugen, Oslo BK, 874p

5. Mats Schjetne, Ask BC, 862p

6. Christian Johannessen, Oslo BK, 812p

7. Ronny Oldervik, Stoppball Nidaros, 750p

8. Roger Lysholm, Trondheim BK, 602p

Pool Divisjon 1 Øst

1. Kenneth Rognstad, Gjøvik&Raufoss, 1010p

2. Damianos Giallourakis, Oslo BK, 1000p

3. Mark McGauley, Strømmen BK, 940p

4. Eirik Riisnæs, Horten BK, 890p

5. Jørgen Nilsen, BEX BK, 610p

6. Philip Gangfløt, Fredrikstad BK, 590p

7. Knut Egil Michaelsen, Kongsvinger, 515p

8. Jostein Jullum, Kongsvinger BK, 512p

Pool Divisjon 1 Sør

1. Fredrik Førde, Svithun BK, 1145p

2. John Vidar Sundt, Jæren BK, 1070p

3. Rune Espeland, Svithun BK, 970p

4. Johannes Tørresdal, Tre Måker BK, 605p

5. Trond Kenneth Eikeskog, Tre Måker BK, 580p

6. Christian Rosell, Tre Måker BK, 580p

7. Preben Andersen, Tre Måker BK, 570p

8. Jone Skjelbred, Svithun BK, 460p

Pool Divisjon 1 Vest

1. Stian Larsen, Bergen BK, 1062p

2. Matias Sætre, Herøy BK, 982p

3. Jardar E. Flage, Hyllestad IL, BG, 960p

4. Vidar Blidensol, Bergen BK, 940p

5. Rudi Andre Wolff, Bergen BK, 910p

6. Jan Helge Kordts, Os BK, 594p

7. Jonas Holt, Hyllestad IL, BG, 581p

8. Robert G. Rysjedal, Fjordane BK, 510p

Pool Divisjon 1 Midt

1. Bjørnar Tveraas, Steinkjer BK, 1057p

2. Robert Grønlie, Trondheim BK, 890p

3. Knut Inge Røstvold, Trondheim BK, 622p

4. Tommy Antonsen, Steinkjer BK, 610p

5. Espen Eriksen, Trondheim BK, 520p

6. Terje Haugen, Trondheim BK, 450p

7. Jahn Marius Wærnes, Stoppball Nidaros, 410p

8. Christoffer Johnsen, Trondheim BK, 300p

Pool Divisjon 1 Nord 1

1. Jørn Betten, Arctic BK, 1339p

2. Anders Brannfjell, Arctic BK, 980p

3. Arild Berg, Arctic BK, 920p

4. Jan Gustav Imingen, Arctic BK, 840p

5. Jan Gunnar Magnussen, Arctic BK, 600p

6. Kent Ivar Aasbakk, Arctic BK, 560p

7. Alexander Hansen, Arctic BK, 430p

8. Trond Viggo Thommesen, Arctic BK, 250p

Pool Divisjon 1 Nord 2

1. Arild Moilanen Pedersen, Reisa BK, 1344p

2. Øyvind Jensen, TSI BK, 690p

3. Erland Andreassen, Alta BK, 642p

4. Aleksander Kjørren, Reisa BK, 642p

5. Roy Einar Jensen, Reisa BK, 609p

6. Robin Svedin, Reisa BK, 570p

7. Mats Båtnes, Reisa BK, 435p

8. Torbjørn Magnus Isaksen, Reisa BK, 409p

Pool Divisjon 2 Øst

1. Jonas G. Sanchez, Fredrikstad BK, 1376p

2. Ole Kristian Elnæs, Gjøvik&Raufoss BK, 920p

3. Martin Asphaug, Oslo BK, 860p

4. Tommy Lilleeidet, Kongsvinger BK, 730p

5. Sajid Raheem, BEX BK, 518p

6. Robin Kailainathan, Unique BK, 510p

7. Haris Amini, Unique BK, 420p

8. Espen H. Grøtberg, Gjøvik&Raufoss BK, 420p

Hva Skjer?

Samarbeidspartnere