Norges Biljardforbund / Turnering / Spiller / Spillerovergang



Spillerovergang

Se Turneringsbestemmelser og Regler Kap. 6 D 2.0. for regler om overganger.

Share |

Ranking

Fullstendig ranking her: pool  snooker   carambole

Ranking Carambole

1. Espen Hauge, Oslo BK, 275p

2. Markus Kotvojs, Oslo BK, 171p

3. Peter Cleaverley, Oslo BK, 160p

4. Terje  Mathisen, Oslo BK, 155p

5. Moises Farfan, Reka BK, 132p

6. Kjell Lillestøl, BPS CC, 120p

7. Carlos Ruiz, Oslo BK, 116p

8. Gazi Özcan, Oslo BK, 104p

Ranking Snooker

1. Umar Hayat Ali, Oslo Snooker, 136p

2. Tore Skagestein, Oslo Snooker, 134p

3. Chris Watts, Oslo Snooker, 132p

4. Hermund Årdalen, Oslo Snooker, 96p

5. David Frew, Oslo Snooker, 85p

6. Kjell Pedersen, Sarpsborg SBK, 78p

7. Roger André Strand, Trondheim Snooker, 76p

8. Erik Dullerud, Trondheim Snooker, 74p

Pool Elite

1. Vegar Kristiansen, Stoppball  BK, 1374p

2. Kristoffer Mindrebøe, Oslo BK, 1160p

3. Roger Rasmussen, Strømmen BK, 1090p

4. Christian Johannessen, Oslo BK, 748p

5. Mats Schjetne, Ask BC, 662p

6. Ronny Oldervik, Stoppball BK, 660p

7. Joakim Haugen, Oslo BK, 654p

8. Roger Lysholm, Trondheim BK, 612p

Pool Divisjon 1 Øst

1. Damianos Giallourakis, Oslo BK, 900p

2. Mark McGauley, Strømmen BK, 740p

3. Eirik Riisnæs, Horten BK, 610p

4. Kenneth Rognstad, Gjøvik&Raufoss BK, 490p

5. Philip Gangfløt, Fredrikstad BK, 440p

6. Pål Fillipsveen, Oslo BK, 432p

7. Jostein Jullum, Kongsvinger BK, 340p

8. Frank Hjeldnes, Oslo BK, 292p

Pool Divisjon 1 Sør

1. John Vidar Sundt, Jæren BK, 820p

2. Rune Espeland, Svithun BK, 670p

3. Preben Andersen, Tre Måker BK, 320p

4. Fredrik Førde, Svithun BK, 320p

5. Christian Rosell, Tre Måker BK, 310p

6. Steffen Amundsen, Jæren BK, 250p

7. Elkhem Eisajan, Ask BC, 200p

8. Lars Rosvoll, Svithun BK, 190p

Pool Divisjon 1 Vest

1. Rudi Andre Wolff, Bergen BK, 820p

2. Stian Larsen, Bergen BK, 732p

3. Jardar Eiken Flage, Hyllestad IL, BG, 710p

4. Vidar Blidensol, Bergen BK, 690p

5. Matias Sætre, Herøy BK, 610p

6. Jan Helge Kordts, Os BK, 432p

7. Robert Gelin Rysjedal, Fjordane BK, 360p

8. Gard Eiken Flage, Hyllestad IL, BG, 320p

Pool Divisjon 1 Midt

1. Bjørnar Tveraas, Steinkjer BK, 905p

2. Tommy Antonsen, Steinkjer BK, 610p

3. Robert Grønlie, Trondheim BK, 590p

4. Knut Inge Røstvold, Trondheim BK, 510p

5. Terje Haugen, Trondheim BK, 450p

6. Espen Eriksen, Trondheim BK, 300p

6. Christoffer Johnsen, Trondheim BK, 300p

8. Siv Anita Sjøbakk, Steinkjer BK, 270p

Pool Divisjon 1 Nord 1

1. Jan Gustav Imingen, Arctic BK, 840p

2. Jørn Betten, Arctic BK, 599p

3. Anders Brannfjell, Arctic BK, 460p

4. Jan Gunnar Magnussen, Arctic BK, 450p

5. Arild Berg, Arctic BK, 320p

6. Trond Viggo Thommesen, Arctic BK, 250p

7. Alexander Hansen, Arctic BK, 180p

8. Amund Linaker Jenssen, Arctic BK, 160p

Pool Divisjon 1 Nord 2

1. Arild Moilanen Pedersen, Reisa BK, 742p

2. Øyvind Jensen, TSI BK, 690p

3. Aleksander Kjørren, Reisa BK, 480p

4. Arnstein Hågensen, Tromsø BK, 380p

5. Roy Einar Jensen, Reisa BK, 359p

6. Erland Andreassen, Alta BK, 322p

7. Robin Svedin, Reisa BK, 315p

8. Brage Arnesen, Tromsø BK, 312p

Pool Divisjon 2 Øst

1. Haris Amini, Unique BK, 360p

1. Ole Kristian Elnæs, Gjøvik&Raufoss BK, 360p

3. Tommy Lilleeidet, Kongsvinger BK, 320p

4. Jonas Gangfløt Sanchez, Fredrikstad BK, 250p

5. Espen Holmen Grøtberg, Gjøvik&Raufoss BK, 240p

6. Martin Asphaug, Oslo BK, 210p

7. Sajid Raheem, BEX BK, 172p

8. Simen Strømstad, Gjøvik&Raufoss BK, 160p

Hva Skjer?

Samarbeidspartnere